BMF Team
Rules\Pravila 29ctfef

Brutal Macedonian Force

Ve molime da se registrirate za da ja vidite celata sodrzina
BMF Team
Rules\Pravila 29ctfef

Brutal Macedonian Force

Ve molime da se registrirate za da ja vidite celata sodrzina
BMF Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојде на BMF ^ TEAM форумот Гостин Моментално регистрирани членови има

67


 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Rules\Pravila

Go down 
АвторПорака
PrIsOnEr
Administrator
PrIsOnEr


Број на мислења : 64
Points : 151
Join date : 2010-04-22
Местолокација : Kicevo

Rules\Pravila Empty
ПишувањеПредмет: RulesPravila   Rules\Pravila Icon_minitimeПет Апр 23, 2010 4:31 am

Правила пред регистрација се :


1. Секој вид на рекламација: рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останатоо без дозвола на Администраторите (не модераторите) ке биде казнето.

- Национализам и верска омраза. Секое ширење на национализмот и ширење на верска омраза во било кој поглед е СТРОГО ЗАБРАНЕТО. Дискусии на темите хитлер,сталин,овај,онај ке бидат најстрого казнети. Исто така доколку приметите дека некој член има потпис, аватар, мисла или нешто трето кое го крши ова правило, ве молиме пријавете на некој модератор,администратор.

- Политика. Се поврзано со политика ке биде санкционирано. Истото важи како и за национализмот и верската омраза т.е секој оној кој има потпис, аватар, мисла или нешто трето кое го крши ова правило, ве молиме пријавете на некој модератор,администратор.

- Забрането е вреѓање, псуење и прозивање на било каква основа. Доколку некој го прекрши ова правило ке биде опоменет максимално 3 пати а потоа следи забрана од 14 дена.
- Забрането е прикачување на содржина со која се нарушуваат авторски права како и секаков вид на порно содржина (клип,слика).


ПОЧИТУВАЈ ГИ ПРАВИЛАТА ЗА ДА НЕ ДОБИЕШ BAN
СВАТЕТЕ ГО ОВА ОЗБИЛНО ЗА ДА НЕМА САНКЦИИ
Вратете се на почетокот Go down
 
Rules\Pravila
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
BMF Team :: Правила :: Правила-
Отиди до:  
Статистика
Име: BMF Team

Денови онлајн: 4237

Корисници:
67

Постови :
186

Топик :
54


Ваше Име :
Гостин

Ваши постови:
0

Banner
Rules\Pravila 24o3hue
Top posters
PrIsOnEr
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
Pe{RF}eX
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
S4ime1
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
TiGaR^FORCE^nEne
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
IVORY-Butcher
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
BMF Camper
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
roWerrR
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
WoOoZy
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
NoN1^^
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
OwnaGE!!!
Rules\Pravila I_vote_lcapRules\Pravila I_voting_barRules\Pravila I_vote_rcap 
Balkan Extreme - Alfa by www.Balkan-Extreme.net
Rules\Pravila B_160x400_T2_F-2
Balkan Extreme - Beta by www.Balkan-Extreme.net
Rules\Pravila B_160x400_T2_F-2
Razmena Bannera

border="0">Rules\Pravila Vg2c10Rules\Pravila Spg-bannercicX-GamingRules\Pravila AzevjbImage and video hosting by ImageShacksFm ^ TeamNobody is PerfectRules\Pravila 23kfbsyRules\Pravila 28lfn2b


Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions